forumcollega's,
Ik heb een paar dagen geleden mijn eerste Skechup model afgerond en aangeboden aan 3D-warehouse met een mogelijke opname in Google Earth. Vandaag heb ik bericht gekregen dat mijn model niet in de laag 3D-gebouwen is geaccepteerd vanwege de reden dat "het gebouw niet bestaat". Het is inderdaad juist dat het gebouw niet op Google Earth is te zien, maar dat komt ook omdat Google Earth behoorlijk verouderd aan het raken is. Jammer...
Bij een acceptatie van mijn eerste model, waarbij ik bouwtekeningen heb toegepast en dus op de mm juist is, zou mijn motivatie natuurlijk groot zijn. Nu is dat toch wel wat verdwenen. In plaats van de reden dat "het gebouw niet bestaat" lijkt het me vanuit Google eerlijker om te vermelden "dat Google Earth op dat punt verouderd is".
Naar mijn inschatting dateren de foto's van Google Earth uit 2005. Het gebouw dat ik heb aangeboden is in 2008 gebouwd. Het gebouw waar ik overigens in woon dateert van 2007. Ik kijk nu nog lever op maps.live.com (bing.com) of Microsort visual Earth. Deze foto's zijn in ieder geval actueler. Van de laatste volgens mij uit 2007. Jammer. Het wordt tijd dat de foto's van Google Earth vernieuwd worden anders gaat het marktaandeel wel verloren. Iemand enig idee wanneer een actualisatie plaatsvind?
Ik heb gezocht naar een adres waar ik deze vraag bij Google kon neerleggen en dat ik het niet helemaal terecht vind dat mijn model om deze reden is geweigerd. Ik probeer de zaak juist actueel te houden!!
....Maar ik heb niets kunnen vinden. Jammer maar helaas......aam google wil ik kwijt "Google Earth kan een actualisatie gebruiken...anders gaat de motivatie denk ik van menig persoon verloren en wordt het ook minder toegepast omdat het beeld niet meer betrouwbaar is."....